RICHMOND HILL – Ta správná výstavba v Řeporyjích

Dnes jsem při takovém tom domácím brouzdání narazil na novou výstavbu rodinných domků v Řeporyjích tzv. Richmond Hill (honosný to název). Nebudu dlouho chodit kolem horké kaše. TAKTO si představuji budoucí rozvoj a zástavbu Řeporyj.

Jedná se o nabídku rodinných domků firmy Super Nemovitosti (na názvy jsou celkem machři). Nepokrytě a s radostí jim tímto článkem udělám reklamu. Předem podotýkám, že s touto firmou nemám lautr nic společného a jedná se o osobní iniciativu. Stejně mi nebudete věřit 🙂

Richmond Hill

je nová rezidenční vilová čtvrť umístěna na jihozápadní okraj městské části Praha 5 – Řeporyje, kde navazuje na stávající zástavbu rodinných domů.

mapa - Richmond Hill

Naleznete zde dokonalou harmonii zdravého životního stylu na okraji města s volným výhledem do okolní krajiny. Je mimo klasickou městskou zástavbu, přesto v dosahu velkoměsta s kompletním spektrem nabízených služeb a oddychových možností. V místě je dostupná veškerá občanská vybavenost, výborné spojení MHD na metro. K realizaci je připraveno 6 architektonicky zdařilých návrhů základních typových domů disponujících velkými prosklenými plochami, vnitřní členění umožňuje dokonalé využití prostoru. Pro Ty z Vás co preferují zdravý životní styl v souladu s moderní architekturou v dosahu velkoměsta bude v roce 2008 připraveno 21 domů na pozemcích o rozloze 443-694m2.

Richmond Hill zástavba

Informace o standardním vybavení rodinného domu z projektu Richmond Hill naleznete zde.

Byt je ale přece levnější

Porovnejte si nabídku bydlení od Central Group v Řeporyjích s těmito domky. Cenový rozdíl je zanedbatelný. Představa možnosti si v létě posedět na zahrádce u krbu s přáteli, bezstarostně vypustit děti ať si hrají na vlastním písečku a cachtat se v menším bazénku u mne vyhrává na plné čáře oproti nadstandardnímu bydlení panelákového typu.

Central Group panelák

Budete potřebovat rychle něco sepsat na notebooku a odeslat šéfovy, do toho vyvenčit zmučeného psa stísněným byte. S dítětem zajít na procházku (píseček). No tak to musíte z králíkarny ven. Z baráku ne. Psa máte samozřejmě na zahradě, dítě vypustíte na píseček sednete si na terasu, dáte kafíčko, zapnete notebook připojíte se na internet přes Wifi (Řeporyje – pokryto) a jedete. Tomu já říkám nadstandardní bydlení. Sakra, už aby zase bylo léto.

Kde by jste raději bydleli?

Tady:

Central Group Králíkárna
Cena za jeden kotec 5+kk v králíkárně za 5.4mil

Nebo tady:
Typ e - Richmond Hill barák
Cena od cca 5,6 mil. Moderně pojaté komfortní rodinné domy s vysokým uživatelským standardem o dispozici 5-6+1s garáží na pozemcích 443-694m2.

Typ e

Typ c

Už žádné falešné sliby a králíkárny, řekněte NE krabicové výstavbě ala Central Group v NAŠICH Řeporyjích. Když bydlení tak v rodinných domech s vlastním pozemkem za stejnou cenu a pro všechny 🙂

To je teda propaganda 🙂 Vánoce mi dávají zabrat.

Napsat komentář