Řeporyje v zahradách

Na území Řeporyj vyrůstá další developerský projekt pod názvem „Řeporyje v zahradách“. Jedná se o 42 rodinných domků kategorie 5+kk a 6+kk na pozemcích o rozloze 441 m2 až 694 m2.

Více informací získáte na velice příjemných a přehledných stránkách projektu www.reporyjevzahradach.cz . Na uvedených stránkách je projekt „Řeporyje v zahradách“ charakterizován takto:

Řeporyje v zahradáchProjekt „Řeporyje v zahradách“ se skládá ze 42 rodinných domů v lokalitě Praha 5 – Řeporyje. Projekt je předurčen pro klienty, kteří dokáží ocenit spojení venkovského prostředí v moderních rodinných domech s výhodami města. Každý dům stojí na vlastním pozemku o rozměrech 441 m2, až 694 m2. Klient má na výběr z kategorií 5+kk a 6+kk, každý rodinný dům má vlastní garáž a garážové stání. Noví nájemníci ocení příjemné a klidné bydlení s dosahem základní občanské vybavenosti. V okruhu 2 km se nachází praktický lékař, policejní stanice, autobusová zastávka linek 230, 249, 256 (6 min. na stanice metra „Luka“), vlakové nádraží, lékárna, základní a mateřská škola.

mapa Řeporyje v zahradách
Pro větší mapu klikněte zde. Otevře se v novém okně

1 komentář u „Řeporyje v zahradách

Napsat komentář